Menu

Samlet kampprogram

Samlet Kampprogram
September 2022
2.
fredag
18.15
SUB Ullerslev
livescore
1 - 4
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2022/2023 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
Kerteminde BK
Ullerslev Stadion
3.
lørdag
10.00
Munkebo BK
Spillet
Herrer
U12
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 • Pulje Nordøst
Munkebo Idrætscenter
SUB Ullerslev
Munkebo Idrætscenter
4.
søndag
11.00
B1913 (1)
livescore
6 - 4
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2022 • Pulje 4
Campus Road
Stadion
SUB Ullerslev
Campus Road
Stadion
5.
mandag
18.00
Langeskov IF
1 - 7
Herrer
U15
U15 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 1
Langeskov Stadion
SUB Ullerslev
Langeskov Stadion
5.
mandag
18.30
NØFF
7 - 4
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2022 • Pulje 3
Drigstrup Sognegård
SUB Ullerslev
Drigstrup Sognegård
6.
tirsdag
18.00
Fjordager IF
livescore
0 - 0
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2022/2023 • Pulje 1
Fjordager IF.s anlæg
SUB Ullerslev
Fjordager IF.s anlæg
7.
onsdag
18.00
SUB Ullerslev
livescore
0 - 5
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
B 67
Ullerslev Stadion - kunstgræs
7.
onsdag
18.30
SUB Ullerslev
livescore
0 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge 11M/9M (2006) - efterår 2022 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
Aarup BK
Ullerslev Stadion
8.
torsdag
17.15
SUB Ullerslev
Spillet
Herrer
U12
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 • Pulje Nordøst
Ullerslev Stadion
Boldklubben Marienlyst
Ullerslev Stadion
9.
fredag
18.00
SUB Ullerslev
livescore
2 - 1
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2022/2023 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
Nielsen Electric Arena
OKS
Ullerslev Stadion
Nielsen Electric Arena
10.
lørdag
10.00
SUB Ullerslev
6 - 3
Herrer
U15
U15 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 1
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Rudkøbing BK
Ullerslev Stadion - kunstgræs
10.
lørdag
11.00
SUB Ullerslev
livescore
0 - 8
Herrer
U17
U17 Drenge 11M/9M (2006) - efterår 2022 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
Tarup/Paarup IF (1)
Ullerslev Stadion
11.
søndag
11.00
SUB Ullerslev
HHT
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2022 • Pulje 4
Skellerup Sportsplads
Posten (4)
Skellerup Sportsplads
17.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF
Spillet
Herrer
U12
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 • Pulje Nordøst
Home Tarup Park
Bane 6
SUB Ullerslev
Home Tarup Park
Bane 6
17.
lørdag
15.00
Bogense G & IF
livescore
4 - 1
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2022/2023 • Pulje 1
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 1 - Bogense Stadion, opvisningsbane
SUB Ullerslev
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 1 - Bogense Stadion, opvisningsbane
17.
lørdag
15.00
Langtved SG & IF
2 - 0
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2022 • Pulje 4
Langtved Stadion
SUB Ullerslev
Langtved Stadion
18.
søndag
10.00
FC Østfyn
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2013) 5M - 18/9 • I FC Østfyn - 2 baner - 2x10 min.
Herrested Stadion
SUB Ullerslev
Herrested Stadion
18.
søndag
11.00
SUB Ullerslev
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2013) 5M - 18/9 • I FC Østfyn - 2 baner - 2x10 min.
Herrested Stadion
Ryslinge BK (1)
Herrested Stadion
18.
søndag
11.30
Langeskov IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge C (2013) 5M - 18/9 • I FC Østfyn - 2 baner - 2x10 min.
Herrested Stadion
SUB Ullerslev
Herrested Stadion
18.
søndag
11.40
Marstal IF
1 - 0
Herrer
U15
U15 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 1
Marstal Stadion
SUB Ullerslev
Marstal Stadion
18.
søndag
14.00
FC Broby/Verninge IF
livescore
5 - 2
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 2
FC Broby Arena
SUB Ullerslev
FC Broby Arena
19.
mandag
18.30
SUB Ullerslev
livescore
3 - 3
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2022 • Pulje 3
Ullerslev Stadion
FC Odense (1)
Ullerslev Stadion
23.
fredag
18.45
SUB Ullerslev
livescore
1 - 6
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2022/2023 • Pulje 1
Ullerslev Stadion - kunstgræs
SfB-Oure FA
Ullerslev Stadion - kunstgræs
24.
lørdag
10.00
SUB Ullerslev
Spillet
Herrer
U12
U11/12 drenge D (2011-2012) 8M 24/9 • I SUB Ullerslev - 3 baner - 2x10 min
Ullerslev Stadion
Tarup/Paarup IF (1)
Ullerslev Stadion
24.
lørdag
10.30
Assens FC
Spillet
Herrer
U12
U11/12 drenge D (2011-2012) 8M 24/9 • I SUB Ullerslev - 3 baner - 2x10 min
Ullerslev Stadion
SUB Ullerslev
Ullerslev Stadion
24.
lørdag
11.00
SUB Ullerslev
Spillet
Herrer
U12
U11/12 drenge D (2011-2012) 8M 24/9 • I SUB Ullerslev - 3 baner - 2x10 min
Ullerslev Stadion
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Ullerslev Stadion
24.
lørdag
11.30
Tommerup BK
Spillet
Herrer
U12
U11/12 drenge D (2011-2012) 8M 24/9 • I SUB Ullerslev - 3 baner - 2x10 min
Ullerslev Stadion
SUB Ullerslev
Ullerslev Stadion
24.
lørdag
13.00
SUB Ullerslev
UHT
Herrer
U17
U17 Drenge 11M/9M (2006) - efterår 2022 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
Kirkeby IF
Ullerslev Stadion
24.
lørdag
15.00
SUB Ullerslev
HHT
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2022 • Pulje 4
Skellerup Sportsplads
Agedrup-Bullerup BK
Skellerup Sportsplads
25.
søndag
10.00
Aunslev IF
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2015) 5M - 25/9 • I Højby - 3 baner - 2x10 min
Højby Skole
SUB Ullerslev
Højby Skole
25.
søndag
10.00
SUB Ullerslev
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 • Pulje Nordøst
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Søhus Stige
Ullerslev Stadion - kunstgræs
25.
søndag
10.30
SUB Ullerslev
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2015) 5M - 25/9 • I Højby - 3 baner - 2x10 min
Højby Skole
Munkebo BK
Højby Skole
25.
søndag
11.00
Stige Boldklub 2017
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2015) 5M - 25/9 • I Højby - 3 baner - 2x10 min
Højby Skole
SUB Ullerslev
Højby Skole
26.
mandag
18.30
S.K.F.I.F.
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2022 • Pulje 3
Skt. Klemens-hallen
SUB Ullerslev
Skt. Klemens-hallen
27.
tirsdag
18.30
SUB Ullerslev
-
Herrer
U15
U15 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 1
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Dalum IF (1)
Ullerslev Stadion - kunstgræs
29.
torsdag
17.30
SUB Ullerslev
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Skårup IF
Ullerslev Stadion - kunstgræs
29.
torsdag
18.00
KFUM.s BK
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2022 • Pulje 3
KFUM-parken
SUB Ullerslev
KFUM-parken