Menu

Samlet kampprogram

Samlet Kampprogram
Oktober 2021
2.
lørdag
11.00
Marienlyst
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Marienlystcentret
Nyborg G & IF
Marienlystcentret
2.
lørdag
14.00
Nyborg G & IF
livescore
3 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 458
Idrætscenter Nyborg
Vojens/Sommersted
Idrætscenter Nyborg
3.
søndag
11.00
Boldklubben Marienlyst
1 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Marienlystcentret
SUB Ullerslev
Marienlystcentret
3.
søndag
11.00
SUB Ullerslev
livescore
3 - 5
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Skellerup Sportsplads
Posten (4)
Skellerup Sportsplads
3.
søndag
15.00
Krarup Espe Fodbold
livescore
0 - 2
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 3
Espe Hallen (ude)
SUB Ullerslev
Espe Hallen (ude)
4.
mandag
17.30
KFUM.s BK (2)
5 - 2
Herrer
U14
U14 drenge 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 2
KFUM-parken
SUB Ullerslev
KFUM-parken
4.
mandag
18.30
Søhus Stige
livescore
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
SUB Ullerslev
Rema 1000 Arena Søhus
5.
tirsdag
17.45
Gislev IF
livescore
12 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (B)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2
Gislev Stadion
SUB Ullerslev
Gislev Stadion
6.
onsdag
18.00
SUB Ullerslev
UHT
Herrer
U14
U14 drenge 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Dalum IF
Ullerslev Stadion - kunstgræs
9.
lørdag
14.00
Nyborg G & IF
livescore
5 - 2
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 458
Idrætscenter Nyborg
Jerne IF
Idrætscenter Nyborg
9.
lørdag
16.00
SUB Ullerslev
livescore
2 - 8
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
Kildemosens BK
Ullerslev Stadion
10.
søndag
11.00
Fraugde G & IF
UHT
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Fraugde Stadion
SUB Ullerslev
Fraugde Stadion
10.
søndag
11.00
Nyborg G & IF
livescore
1 - 2
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 3
Idrætscenter Nyborg
SUB Ullerslev
Idrætscenter Nyborg
11.
mandag
17.30
Nyborg G & IF
3 - 2
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Idrætscenter Nyborg
Langeskov IF
Idrætscenter Nyborg
11.
mandag
18.00
SUB Ullerslev
livescore
1 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (B)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Sanderum/BBB
Ullerslev Stadion - kunstgræs
12.
tirsdag
18.30
SUB Ullerslev
1 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Højby S & G
Ullerslev Stadion - kunstgræs
13.
onsdag
18.00
SUB Ullerslev
livescore
1 - 5
Herrer
U14
U14 drenge 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Nyborg G & IF
Ullerslev Stadion - kunstgræs
16.
lørdag
10.00
B 67
HHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
B 67-Parken
Nyborg G & IF
B 67-Parken
16.
lørdag
15.00
SUB Ullerslev
HHT
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Skellerup Sportsplads
Aarslev BK
Skellerup Sportsplads
16.
lørdag
15.00
SUB Ullerslev
livescore
1 - 5
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 3
Ullerslev Stadion
OKS
Ullerslev Stadion
17.
søndag
11.00
Skårup IF
livescore
1 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Skårup Stadion
SUB Ullerslev
Skårup Stadion
24.
søndag
11.00
FC Kurant (2)
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Nyborgvej Stadion
SUB Ullerslev
Nyborgvej Stadion
24.
søndag
11.00
Dalum IF
livescore
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 3
Dalum Stadion
Bane 4
SUB Ullerslev
Dalum Stadion
Bane 4
25.
mandag
17.00
Fraugde G & IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (B)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2
Fraugde Stadion
SUB Ullerslev
Fraugde Stadion
25.
mandag
17.30
Nyborg G & IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Idrætscenter Nyborg
Aarslev BK
Idrætscenter Nyborg
27.
onsdag
20.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 458
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Nyborg G & IF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
28.
torsdag
18.30
SUB Ullerslev
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
OKS
Ullerslev Stadion - kunstgræs
30.
lørdag
11.00
Hesselager Fodbold
-
Herrer
U14
U14 drenge 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 2
Hesselager Stadion
SUB Ullerslev
Hesselager Stadion