|
|
|
Spillet
U15 Drenge Liga 5 / Træningskamp • Træningskamp
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 4
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Bane 1
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Bane 1
|
|
|
U14 drenge 8:8 (2010) - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 4
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
|
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
Spillet
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
|
U14 drenge 8:8 (2010) - Forår 2024 • Pulje 1
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
|
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 drenge • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U14 drenge 8:8 (2010) - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Spillet
HORST WEIN-Stævne: U9 C dr. (15) 5:5 - 21/4 • I Munkebo - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
HORST WEIN-Stævne: U9 C dr. (15) 5:5 - 21/4 • I Munkebo - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
HORST WEIN-Stævne: U9 C dr. (15) 5:5 - 21/4 • I Munkebo - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
Spillet
HORST WEIN-Stævne: U9 C dr. (15) 5:5 - 21/4 • I Munkebo - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
HORST WEIN-Stævne: U9 C dr. (15) 5:5 - 21/4 • I Munkebo - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
HORST WEIN-Stævne: U9 C dr. (15) 5:5 - 21/4 • I Munkebo - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 4
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
|
U14 drenge 8:8 (2010) - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U6 mix (18) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|
|
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 28/4 • I Ullerslev - 3 baner . 2x10 min.
|
|
|
|
|
U6 mix (18) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|
|
|
|
U6 mix (18) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|
|
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 28/4 • I Ullerslev - 3 baner . 2x10 min.
|
|
|
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 28/4 • I Ullerslev - 3 baner . 2x10 min.
|
|
|
|
|
U6 mix (18) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|
|
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 28/4 • I Ullerslev - 3 baner . 2x10 min.
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.30
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.30
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.30
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.30
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|